5 Tem 2016

İYİ BAYRAMLAR

6 yorum
Geçte olsa bayram dileklerimi söylemeye geldim. İnşallah hepinizin bayramı huzurlu mutlu ve unutulmayacak iyi anılarla geçer. Gerçi Medine bombalandı orduyu sel basmış ve an itibariyle askeri bir helikopter düşmüşken ne kadar huzurlu olabiliriz diye düşünüyorum. Yine de şükürler olsun Allaha.

Hadi bana ilk günün nasıl geçtiğini anlatın. Gezmeye çıktınız mı?  Yoksa tatilde misiniz?  Neler yaptınız? Tatlıyı fazla kaçırmadınız ilk günden değil mi? Ben mi bıraktığınız yerdeyim. Haftasonundan tek farkı adının bayram olması. Bayramdan sonra bir yerleri gezmek istiyorum. İzin alabileceğime inanıyorum. Çünkü Bayramdan önce hep bahsettiğim şu taşları döktüm(buraya yazmaya fırsat bulamadım) artık ailemle içimden geldiği gibi konuşuyorum. Birşeyler yolunda gidiyor gibi bakalım. En azından içimde kalıp ukde olmuyor :) Ayrıca peder hazretleri tek başına batuma tura gitti onu kullanırım belki :D   işte böyle, bir kez daha bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. 
Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

6 yorum:

 1. Bense bayramı çalışarak geçirenlerdenim. iyi bayramlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bayram tatili yok mu? Merak ettim şimdi. İyi bayramlar ve çalışmalar

   Sil
 2. size de iyi bayramlar, sevdiklerinizle birlikte daha nice güzel bayramlar dilerim :)

  YanıtlaSil
 3. Biz de sizin bayramınızı tebrik eder; Hak tealadan huzur ve mutluluklar diliyoruz.

  YanıtlaSil