12 Tem 2016

LEYLA' DAN SONRA || YARDIM EDER MİSİNİZ?

Hiç yorum yok
Leyla'dan sonra bir sosyal sorumluluk projesi.Tıp öğrencileri tarafından kurulmuş.Bağış ve yardım toplamıyorlar.Amaçları sadece hayal gerçekleştirmek... Kronik hastalıkları olan çocuklara hayallerinin ne olduğunu sorup sitelerinde fotoğraf ve hikayesi ile paylaşıyorlar. Bir sürü fakülte var sitede mutlaka girip kendi şehirlerinize bakın.İlk karşılaştığım zaman benim şehrimde hiç bekleyen çocuk yoktu.Ama teslim alanlar hayli fazlaydı.Durum böyle olunca bir şey yapamadım tabii.

Ama şuan tekrar baktığım da tevafuk bu ya iki erkek çocuğu,ikisi de kanser ve ikisi de bisiklet istiyor. biri mavi,diğer, küçük kırmızı bisiklet istiyor.Hayallerini gerçekleştirmek istiyorum ama yeterince güç yok.Sizden bu yüzden yardım istiyorum.Var mısınız yardıma? Hep birliğiyle iki masum meleğin hayallerini gerçekleştirelim.Hatta görüşmek için izin alıp mesajlarınızı ilk elden onlara ileteyim.

Not:İzin almadığım için fotoğraflarını paylaşamıyorum ancak Leyla'dan Sonra sitesine girip inceleyebilirsiniz
Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder