2 Şub 2016

BİR YUDUM KİTAP

2 yorum
♫ Düş sokağı sakinleri-Gecenin rengi Neden okumak diye sorup dururlar. "Kitap bir limandı benim için. Kitaplarda yaşadım ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim." der Cemil Meriç. Bu sabah güneş, bir güzel liman için doğsun sevgili okur. Var olun.

Her sabah tam 08:00'de buna benzer cümleler ile başlayan kitaplardan pasajlar sunan bir mail alıyorum. Sadece ben değil biryudumkitap.com'a abone olan binlerce insan alıyor :) 

Ben henüz yeni üye oldum. Ve pasajlar acayip hoşuma gidiyor şimdiden kitap listeme iki yeni kitap ekledim bile. Böylece kitabın nasıl olduğu ne hissettirdiği aşağı yukarı belli oluyor. Kitap sever arkadaşlarımın da seveceğini düşünüyorum. Kısacası efenim tavsiye ediyorum 
.

Not: sağ üst köşede yazanı merak ettiyseniz dinlediğim ve hoşuma giden müzikleri yazacağım. Belki sizde seversiniz veya Aslıhan sen asıl şunu dinle diyerek bir sonra ki yayın için öneride bulunursunuz :) 

Not: Bir başka şey ise ben yayın başlarında konuyu toparlayamayacağım için sormuyorum ama nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?  Sohbet etmeyi gerçekten çok seviyorum umarım bunu yakalarız :) 
Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

2 yorum:

 1. Hemen üye olayım bakayım. Ben nedense mail yazmayı ve almayı seviyorum. :) Kitap listesi oluştururken bana da faydası olur hem.
  O zaman yarın İstanbul'a dönüşümü birlikte The Gates of İstanbul - Loreena Mckennitt ile kutlayalım. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok seviyorum ya :) bana da oluyor :) önerin için teşekkür ederim sevdiğim bir türde hemde :)

   Sil