9 Nis 2015

Uzun ve Güçlü Saçların Sırrını Açıklıyorum!

2 yorum

Kısa saçlar çok tarz görünse de bu sene yine uzun saçlar moda oldu. Tabi ki bakımlı, güçlü ve uzun saçlar! Son zamanlarda saçlarımın sırrını soruyor herkes. Işte benim sırrım!

Uzun zamandır ben de saçlarımı uzatıyorum. Ancak mevsim geçişleri nedeni ile bir dönem saçlarım cok fazla döküldü ve yeni bir çözüm aradım. Ya saçlarımı kestirmem ya da güçlenerek uzayan saçlarımın olması için yoğun besleyici özelliği olan bir bakım serisi kullanmam gerekiyordu. Doğru çözümü bulmakta hiç  zorlanmadım. Saçlarımı kestirmek istemiyordum ve bunun için güzellik uzmanımdan  aldığım öneri ile “L’OREAL PARIS ELSEVE ARGININE DİRENÇ X3 YOĞUN BESLEYİCİ BAKIM SERİSİ” ile tanıştım.

Gördüm ki beslenemeyen saç uzasa da güçsüz oluyor. Bu yüzden de dökülüyor. Sonuçta saçların da beslenmesi güçlü uzaması için çok önemli. Iste bu yüzden çok sevdim L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici Bakım Serisini!

İlk kullanımdan itibaren saçlarımda dökülme azaldı.

Saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve; Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici ailesinde eşsiz dökülme karşıtı protein Arginine ve yoğun besleyici Nutri-Omegayı bir araya getirmiş. Iyi ki de içerik bu kadar kuvvetli olmus. 
Bu yeni güçlü formül sayesinde kökten uca beslenen saçlarımız ihtiyacı olan gücü alarak uzuyor ve dökülmeye karşı korunuyor.

Artık saçlarım hem uzun hem güçlü. Tam da istediğim gibi!

Bu ilkbahar yaz modasına uyup saçlarımı uzatayım derseniz siz de benim gibi L’Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici Bakım Serisini kullanın. Saçlarınız hem güçlü hem sağlıklı olsun. Saçlarınızla fark yaratın!

Ürün Satış Fiyat Bilgisi:

Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici Bakım Şampuan 650 ml: 11,99 TL

Arginine Direnç X3 Yoğun Besleyici Bakım Saç Kremi: 8,99 TL

Bu içerik http://www.seraptan.com/ tarafından hazırlanmıştır. 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

2 yorum:

 1. Gerçekten beslenmeyen saç uzamıyor ama ben bir kestirdim bir daha uzamadı aynı boyda sabitledi kendi sanki çok uzuyor :))
  Benim sayfama da beklerim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin gibi beslenmeyen saç uzamıyor ama saçın yapısının ve kestirdiğin yerinde etkisi var.Annem ve babaannem sık sık kuaför değiştirmeyin bazı el bazı saça yaramaz kızım derler :D Bu arada bloguna bayıldım :)

   Sil