15 Ara 2016

MELEK OLDULAR...

15 yorum
Az evvel çok acı bir haber aldım. Sergül Kato'nun minik kızı tatlı ve her gördüğümde maşallahları ardarda dizdiğim kızı Efsun melek oldu.  Bir kaç gündür ateş ve ishal şikayeti olan Efsun gece hayatını kaybetmiş. Ancak ölüm sebebi kesin olarak bilinmiyor. Duyduğum ilk andan itibaren gözyaşlarım durmuyor. Bir süre önce yeğenim Eyüp Efeyi kaybettik bizde. Neler hissettiğini tahmin edebiliyorum. Allah sergül ablaya ve onun gibi evladını kaybetmiş her anneye sabır versin.



....

Bu postu güncellemek istemezdim ama Malesef bir meleği daha kaybettik.Ece Akarsu uzun zamandır Lösemi tedavisi görüyordu.Videolarını ve intsgram hesabında çok şirin güzel içerikleri vardı.Bu ona moral oluyordu.Açıkçası hepimiz iyileşmekte olduğunu düşünüyorduk.Ama oda dayanamamış... Allah ailesine sabır versin...



Hiç güncellemek istemediğim bir yayın bu. Ama 1 yıl sonra bir meleği daha yazmak nasipmiş. Aileyi tanıyan biri tarafından bir e-posta geldi öyle haberini aldım. Selma hanım Fedakar altın kalpli bir anne-ydi. Yukarıda gördüğünüz tatlı kızın annesi. Vefat nedenini bilmiyorum ama 1 yıl sonra kalbi ecesizliğe dayanamadı sanırım. Duruvermiş. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Cenazesi bugün (15.12.2016) öğle namazına müteakip Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. 




Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

15 yorum:

 1. Sergül Kato'yu tanımıyorum ama habere çok üzüldüm. Allah kimseyi çocuğuyla sınamasın.

  YanıtlaSil
 2. Çok üzüldüm canım nerden öğrendin inanamıyorum :(

  YanıtlaSil
 3. Şu an öğrendim ve yaşadığım şoku anlatabilmem çok mümkün değil. O kadar üzgünüm ki doğru kelimeyi bulamıyorum... Allah sabır, dayanma gücü versin Sergül abla ve Yoshi'ye. Gerçekten çok zor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öğrendiğim ilk dakika beynimden vurulmuşa döndüm bende önce hangi sergül hangi efsun diye bağdaştıramadım bile. Ben o kadar ağladım mahvolduysam sergül ablayı düşünemiyorum bile. Âmin canım

   Sil
 4. Evladını kaybeden bütün ailelere Allah sabır versin. Mekanları cennet olsun inşallah..

  YanıtlaSil
 5. Çok zor çok Allah sabır versin.

  YanıtlaSil
 6. Çok zor... Allah kimseye yaşatmasın evlat acısı:( Allah sabır versin ailelerine... Sevgiler...

  YanıtlaSil
 7. of serrose biliyodum diğerlerini bilmiyodum kıyamam yaa onlaraa.

  YanıtlaSil