6 May 2015

Çekiliş Hediyem & Million Gloss Paketim

Hiç yorum yok
Merhaba nasılsınız? Benim sınavlarıma az kaldı ufak ufak çalışıyorum peki sizler neler yapıyorsunuz?Okuyorsanız yorum yapın merak ediyorum sizleri. Bu arada fotoğraflar için kusura bakmayın gerçekten kötü bir hava vardı bugün yani ışık yetersiz ve telefonum tamirde olduğu için oldukça kötü çeken makinemle çekmek zorunda kaldım.Gelelim asıl konuya....
****

29 nisanda O Bir Anne blogunun sahibi Müge hanımdan bir mail aldım.Gerçi spamlara gitmiş az kalsın kaçırıyorum.Kazandığım kitap "Vadideki Zambak".Çoğumuzun bildiği bir kitap ama kütüphanemde yoktu. Artık var :) İyi dilekleri için ona buradan çok teşekkür ederim. Bu arada bir tevafuk fark ettim. Kitabın orijinal adı "Le Lys dans la vallée" yani "İnci Çiçeği".İnci çiçeği ise Müge isminin anlamı :)Diğer kargo ise Million Gliss gerçekten haberim yoktu geleceğinden evet onaylamıştım ama diğerlerine 27 Nisan'da gidince bana 1 hafta sonra geleceğini hiç düşünmedim. İçi ayrı bir sürprizdi paket dağılmış Van Yurtiçi kargo tarafından bantlanmış şekilde geldi ve içinde 6 değil 7 şampuan vardı.Kendilerine Facebook üzerinden mesaj attım hak yememek için ama geri dönmediler.Bende düşündüm ki madem dağıtmamız için yolluyorlar fazladan bir tane şampuanı çekiliş paketime koyayım ne dersiniz? Bu arada teşekkürler FikriMühimAslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder