26 Ara 2015

SPLASH SPLASH LOVE

4 yorum

Bir zamanlar kore fanı olan ben uzun zamandır kore dizisi seyretmiyordum. Aslında hiç dizi izlemiyordum.Durumları biliyorsunuz.  Uzun aradan sonra Düda'nın Feneri  sayesinde izlediğim bu dizi ise kesinlikle harikaydı. Bıraktığı etki nasıl anlatılır emin olamadım :)  hani mini tadımlık top kekler olur ya aşırı güzeldir ama çok küçüktür bu dizide öyleydi işte. Sadece 2 bölümdü şahsen daha uzun olmasını isterdim en azından diğer kore dizileri gibi 16-20  bölüm olsaydı da kendini izlettirirdi eminim :)
Çiftimizin aşkı o kadar hissedilebilir ve tatlıydı ki izlediğiniz de anlayacaksınız zaten. Kendileri de öyleydi.Böyle tam yanakları mıncırmalık cinsten :) Bu diziyi daha çok anlatmak istesem de 2 bölüm olmasından dolayı spoiler vermek kaçınılmaz olacak. Şu kadarını söyleyeyim bende böyle bir aşk istiyorum cümlesini kurdurttu bana.

Konusu:Dan Bi (Kim Seul Gi) üniversite akademik yeterlilik adayı olan lise son sınıf öğrencisidir. Sınav günü matematik çalışmaktan vazgeçer ve zaman yolculuğu yapıp kendisini Jeseon’da bulur. Sonra ise matematik aşığı olan Kral Lee Do (Yoon Doo Joon)’ya aşık olur.

Not: Buna benzerizlediğiniz diziler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum


Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

4 yorum:

  1. Buna benzemiyor lakin Descendants of the sun'ı izlediniz mi bilmiyorum, çok güzel bir dizi.Su aralar kore dizisi arayışı icindeyseniz şiddetle tavsiye ederim :)

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok şeker bir mini diziydi,bir solukta bitti ve tadı damağımızda kaldı~

    YanıtlaSil