6 Eyl 2017

6.9.2017 | Rüzgarlı Vadi

9 yorum

Uzun bir sürenin ardından - gerçekten uzun bir süre!! - merhaba efendim. Görüşmeyeli nasılsınız bakalım? Bende herşey genel hatlarıyla aynı hiçbir atraksiyon olmadan ilerliyoruz şimdilik.

Aslında daha önce yazacaktım. Mesela Karadenize kısa bir yolculuk yaptım onu yazacaktım  ama telefona elim pek gitmedi maalesef. Ayrıca beni Karadenizden  okuyan varsa ne nemli memleketiniz var kuzum sizin. Özellikle Giresun!Dönünce de anneannem hastalandı. Nihayetinde yine elim yazmaya gitmedi.

Diyorum ki yeni bir formata başlayalım. Mesela ben günlük yazı yazayım. O güne bir cümle bile olsa yazayım. Ne dersiniz?

Bugün ders kaydı için okula gittim. Fakat uzatma harcını - evet böyle birşey var- dün yatırdığım için ancak bugün akşam saatlerinde ders kaydı yapabildim. Ama kampüse kadar gitmem çok sevdiğim ve uzun zamandır görmediğim bir dostumu görmeme vesile oldu. Gerçi rüzgar bizi rahat bırakmadı ama olsun. Artık birini bulda biz seni dinleyelim dedi. Kendisi ve sevdiceği benim en yakın arkadaşlarım çünkü. Ben yinede onları dinlerim de onlar yalan vaatlerle kandırıyor bence beni.

Bu günlük bu kadardı efendim. Sizin 6 eylülünüz nasıl geçti? Yazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana önerileriniz var mı?

Sağlıcakla kalın.
Aslıhan

Aslıhan T.
Aslıhan T.

This is a short biography of the post author. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus nullam quis ante maecenas nec odio et ante tincidunt tempus donec.

9 yorum:

 1. Nasıl da özlettin kendini ♥ Bugün bu yazıyı okuyana kadar hiç olmamış gibi geçmişti vallahi ☻ İyi ki döndün ☻

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel elifim benim 🖤 kendin kadar güzel satırların için çok teşekkür ederim canım

   Sil
 2. Hoşgeldin canım benim seni görmek güzel 😊 dilerim herşey güzel gönlünce olur 😊sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) cümlemiz için inşallah :) sevgiler efendim

   Sil
 3. Günlük, güzel fikir. İnsanı rahatlatıyor, "deneyin" derim :)

  YanıtlaSil
 4. Hoş geldin :-) Her güne bir yazı fikrini sevdim. Yaz da ne yazarsan yaz diyenlerdenim :-)

  YanıtlaSil